Підібрати товари

Компресорне обладнання

Придбавши промислові компресори в ТОВ "Сервісна компанія "Конгур", ви отримуєте високотехнологічну продукцію набагато вищого професійного рівня, ніж компресорна техніка побутового призначення. Промислові масштаби зобов'язують з великою увагою до вибору якісного обладнання, оскільки це безпосередньо впливає на окупність виробництва в майбутньому.

Клієнти ТОВ "Сервісна компанія "Конгур" можуть розраховувати на придбання у компанії виключно рентабельного та сучасного обладнання преміум-класу. Компресори з такими характеристиками дозволяють у найкоротші терміни окупити вкладені витрати завдяки раціональному використанню електроенергії та підвищити комфортні умови праці на підприємстві. Крім того, техніка, що пропонує компанія, працює без збоїв протягом тривалих термінів, не вимагаючи додаткових витрат на частий ремонт або заміну запасних частин. Ми можемо документально підтвердити всі наші гарантії та надати вдячні відгуки наших численних клієнтів.

ТОВ "Сервісна компанія "Конгур" має статус офіційного дистриб'ютора професійного компресорного обладнання, що випускається на заводах концерну ВALMA (Італія) — загальновизнаного лідера у сфері виготовлення компресорних агрегатів. Це є запорукою неперевершеної якості представленої в нашому каталозі продукції, яка відрізняється такими характеристиками:

  • індивідуальний підхід до проектування та підбору компресорного обладнання для кожного клієнта;
  • унікальна міцність та довговічність кожної моделі компресорів, незалежно від складності умов експлуатації;
  • оригінальне європейське складання, яке не передбачає використання вітчизняних або китайських копій — виключно італійська продукція;
  • енергоємність зведена до мінімуму;
  • гарантія на строк до 3-х років.

Співпраця з ТОВ "Сервісна компанія "Конгур" дозволить вам відкрити нові горизонти вашого виробництва з перспективними перспективами високих дивідендів у майбутньому!