Підібрати товари

Запитання-Відповіді

Як правильно здійснити монтаж компресора?
Основні вимоги до монтажу компресора: Агрегат має бути встановлений у місці, де може бути забезпечений безперешкодний доступ до його керування та технічного обслуговування;
Що таке якість стиснутого повітря?
Під якістю стисненого повітря мають на увазі його відповідність технічним вимогам, що регламентуються відповідними нормативними документами.
Які загальні вимоги до компресорної олії?
Які загальні вимоги до компресорного масла? Кінематична в'язкість - не менше 7 сСт.
Яке масло заливати в гвинтовий компресор?
Необхідно заливати масло, передбачене заводом виробником компресора. Рекомендується використання мастильних матеріалів, розроблених спеціально для гвинтових компресорів.
Який моторесурс у гвинтового та поршневого компресора?
Який моторесурс у гвинтового і поршневого компресора? років) до напрацювання на відмову. У компресорів поршневого типу середній показник моторесурсу - 6-8 тисяч мото годин (2-3 роки експлуатації).
Який компресор у Вас можна купити?
У нашому асортименті є компресори як для СТО, так і для дому, широкий асортимент як для невеликого виробництва, так і для великих автоматизованих виробництв.
Чи можна у Вас придбати поршневий блок?
Так, у нас можна купити окремо поршневий блок для компресора.
Чи є у Вас запчастини на компресора?
На все компресорне обладнання, яке є у продажу, є як витратні матеріали (масло, фільтр-елементи), так і запасні частини (кільця, поршні, клапани).
Добридень! У вас гідроциліндр?
Тоді вам потрібна гідростанція. Якщо пневмо-або гідропневмо-циліндр компресор, для його правильного підбору необхідно знати циклічність роботи.
Що входить у комплект до ресивера?
У комплект постачання до ресиверу входят: 1. Клапан запобіжний; 2. Манометр; 3. Кран зливу конденсату; 4. Паспорт на виріб.
Що входить у блок підготовки повітря?
Блок підготовки повітря складається з фільтра, регулятора та маслорозпилювача.
Яка різниця між осушувачами рефрижераторного та абсорбційного типу?
У осушувачів рефрижераторного типу точка роси +3, а у осушувачів абсорбційного типу точка роси -20; -40; -60.
Яка гарантія на компресора?
На всі компресорне обладнання Компанія надає гарантію 12 місяців.
Ви можете допомогти вибрати пневмоциліндр і як ним керувати?
Так, наші фахівці допоможуть Вам і у виборі пневмоциліндра та всього необхідного для його роботи (з'єднувальні трубопроводи, фітинги, керуючі клапани та ін.)
Пневмоциліндр якого виробника мені краще купити?
Все залежить від того, де і як він працюватиме (на яких швидкостях, в яких умовах тощо). Є рішення, які присутні в номенклатурі лише «великих» брендів, а є завдання, які вирішуються практично будь-яким виробником, головне, щоб правильно було підібрано та встановлено.
Ви продаєте пневмоциліндри?
Так. У нас є весь асортимент пневматичних циліндрів різних виробників (SMC/FESTO/CAMOZZI, а також виробництва України та Китаю).
Як мені підібрати фарбопульти?
Краскопульти підбираються насамперед від необхідної якості та обсягу фарбування. Якщо потрібне якісне фарбування, підійде фарборозпилювач з типом розпилення HVLP, LVLP, LMLP, а для звичайних робіт - з типом розпилення HP. Обов'язково слід пам'ятати і про якість стисненого повітря під час фарбування.
Який максимальний тиск для пневматичного шуруповерта?
Для більшості пневматичного інструменту максимальне тиск 6,3 бар, при цьому робоче тиск має бути в діапазоні 4-6 бар.
Чи є у Вас компресор із продуктивністю 700 л/хв та підключенням 220 В?
У нас є компресори з підключенням 220 В, але максимальна продуктивність у них становить до 450 л/хв і це максимально можлива продуктивність не тільки компресорів, які ми продаємо, а максимально можлива в принципі від мережі 220 В.
Чи є у Вас пневморозподільник з робочим тиском 20 бар?
Так, є - тільки необхідно уточнити схему його роботи.
маю фасувальний автомат — який мені для нього підібрати компресор?
Все залежить від моделі цього фасувального обладнання. Як правило, достатньо компресора з продуктивністю 300-400 л/хв та ресивером 100-200 л.
Який мені компресор потрібний для СТО?
Щоб правильно підібрати компресор — необхідно знати для чого буде використовуватися компресор (який інструмент та обладнання працюватиме від стисненого повітря, його кількість).
Як підібрати маслоотделитель?
Так само, як і вологовідділювач - необхідно уточнити ступінь очищення (до якого необхідно прибрати масло), пропускну спроможність - витрата повітря, яке необхідно очистити, робочий тиск, приєднувальний розмір.
Як підібрати вологовідділювач?
Необхідно уточнити ступінь очищення (до якого необхідно прибрати вологу), пропускну здатність — витрати повітря, яке необхідно очистити, робочий тиск, приєднувальний розмір.

 

ФОРМА ЗВОРОТНОГО ЗВ'ЯЗКУ

свої питання, пропозиції про співробітництво та побажання Ви можете відправити використовуючи дану форму