Підібрати товари

Про компанію

Про компанію КонгурВам необхідно придбати пневматичне обладнання? Шукаєте надійного постачальника із розумною ціновою політикою? Цікавитеся виробництвом виключно якісного інструменту? У такому разі вам слід звернутися за допомогою до ТОВ "Сервісна компанія "Конгур"!

Будь-яке обладнання, представлене на нашому сайті, вирізняється найвищими технічними характеристиками та сучасним виконанням. Всі наші клієнти можуть розраховувати на надання повною мірою таких послуг:

  • високий рівень інжинірингу;
  • бездоганний сервіс;
  • кваліфіковані консультації;
  • найширший асортимент продукції;
  • гарантійне обслуговування товару;
  • докладний інформаційний супровід.

Комплексний підхід до вирішення будь-якого завдання є нашою незаперечною перевагою та дає можливість знайти оптимальний варіант для кожного замовника. При цьому ви станете власником необхідного обладнання, що найкраще підходить для виконання покладених на нього функцій. Ваш вибір не обмежений вузьким колом вітчизняних чи зарубіжних брендів — головним критерієм виступає саме якість та доцільність застосування того чи іншого виду інструментів та приладів.

ТОВ "Сервісна компанія "Конгур" стане вашим надійним партнером у бізнесі та допоможе досягти нових вершин у прагненні до поставлених цілей. Ми знаходимося в постійному розвитку та розширенні можливостей, які працюють на благо наших покупців. Ми цінуємо репутацію, зароблену старанною працею , і дбаємо про підтримку іміджу власної компанії та наших клієнтів.У нашій особі ви отримаєте вигідного союзника у сфері постачання пневматичного обладнання.Ми працюємо для вас!

Ми працюємо з наступними брендами:

Balma, DARI, Drytec, FINI, NUAIR, Remeza, Shamal, SMC, Sumake, Україна, BOGE, Aircast, ABAC, UNIL.